| Julia92Anna a întrebat:

Hei! Am adaugat un comentariu la o postare a paginii Pro TV si dupa observ ca mi-au dat spam la comentariu, si ca doar ei de pe pagina il pot vedea si desigur eu.Cu ce am gresit? De ce au facut asta? Erau unii care injurau ca la usa cortului si nu le facea nimic.Era un comentariu normal.
O data am mai patit ceva de genul.Dar dupa observ ca stirea a fost stearsa :/ ciudat.Voi stiti ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| TeIauLaMisto a răspuns:

Buna! Poate ca (fara sa iti dai seama) i-ai ofensat prin comentariul tau (chiar daca ai spus adevarul) totusi lor nu le-a convenit. Poate ca cei care injurau, injurau de altcineva nu de ei (si oricum, poate lor chiar le place aceasta "publicitate" negativa). Desi eu cred ca ai pus un comentariu constructiv, nu Spam, poate lor nu le-a placut. Sper ca te-am ajutat! big grin

| Julia92Anna explică (pentru TeIauLaMisto):

Ma gandeam la asta.Sunt chiar niste ipocriti daca au facut asa.

| TeIauLaMisto a răspuns (pentru Julia92Anna):

Din pacate, asa este. Ai dreptate. Fac intotdeauna tot ce le sta in putinta sa cada in picioare.