| BlueOctober a întrebat:

am trimis un raspuns apoi normal ca am primit un comentariu la raspunsul meu, de ce nu pot vedea comentariul? nu se incarca pagina e alb nu se vede nimic ce pot face? ce se intampla? nu e prima oara

Răspuns Câştigător
| bloody181 a răspuns:

Daca nu e prima oara inseamna ca e prost netul sau incearca alt browser! sau pune java pe PC si Adobe!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Am pățit-o și eu de câteva ori. E o eroare. Intră pe profilul celui care ți-a comentat răspunsul și apoi caută printre răspunsurile lui acel comentariu (eu așa fac)! Succes.