| GabriellaGabby a întrebat:

Hei...
Am cunoscut un baiat acum ceva timp si weekend-ul asta ne-am intalnit afara impreuna cu cativa prieteni.Ne-am plimbat prin parc, a fost totul ok iar cand a plecat m-a pupat (pe obraz nu a fost un sarut) si ...cred ca m-am indragostit laughing. Nu vreau sa par disperata dar as vrea sa ma aproprii mai mult de el, sa fim prieteni buni insa nu stiu cum sa 'actionez' caci nu prea as vrea sa fac eu primul pas laughing big grin. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fă tu primul pas daca el e mai timid sau nu are curaj.Nu există o regulă că cine face primul pas contează doar ce se întâmplă după.

| ElenaSA a răspuns:

Mai participa la astfel de intalniri intre prieteni si comunicati apoi pe mess, pe facebook si vezi ce se intampla. Succes!