| Andreea332 a întrebat:

Hei.
Am cunoscut un baiat pe facebook!
Si am vorbit 4 saptamani cu el!
Eu i-am spus ca am 18 ani!
Si de fapt am 17. !
El a zis ca l-am mintit.Dar nu mai imi amintesc.Ce a fost in capul meu.Cand i-am zis ca am 18 ani..Acum imi pare rau..Si el a zis ca il mint.Ca crede ca sunt falsa.Adica ca e cont fake de facebook.Eu am facut 2 vidoclipuri.Si niste poze.Cred ca m-a crezut la asta! Ca nu sunt fake. Eu il plac.Am inceput sa tin la el.Deci ce sa fac?
Sa repar.Sa ai spun ca il plac?
Cred ca i-am dat de banuit.Adica aseara am vorbit si el a spus sa ii zic cu ce se termina numele persoanei pe care o plac :Eu am zis :Ti:. Dupa eu i-am spus sa imi trimita o poza cu fata pe care o place.A trimis poza mea.Si eu pe a lui.Dar aseara cand a spus ca l-am mințit. Si etc.Deci ce sa fac?
Nu l-am vazut in viața reala pe baiat.Eu sunt in Timisoara.El in București.Nu imi ziceti ca ar trebui sa ma vad cu el!
Deci vreau un raspuns..Real!
P.S scuzați scrisu..Sunt pe tableta si merge greu!

Răspuns Câştigător
| AH5 a răspuns:

De ce sa nu te vezi cu el?
Eu as reactiona ca el daca as fi mintita, sti povestea aia cu taranu" in 3 zile a strigat mereu Ursu, Ursu, si a 4 zi cand chiar a venit si el a strigat nu a crezut nimeni si au sfarsit cutotii"
Totusi e prea suparacios, a fost o minciunica mica. posibil la afctat sau posibil face pe victima, baietii au placerea de a se juca cu fetele, in timp ce vorbeste cu tine vorbeste si cu alta si ii da acelesi cuvinte pe care ti le da si tie. Dar nu sunt chiar toti asa. Varsta nu conteaza atat de mult.Si daca chiar te place atat de mult o sa inceteze sa iti reproseze ca esti falsa etc. Mai asteapta vezi ce mai zice. Daca iti reproseaza in continuare lucrurile alea inseamna ca esti pe planul 2.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca tu esti din Timisoara si el din Bucuresti eu spun ca cel mai bine ar fi sa renunti sa iti mai ceri scuze sau sa mai vorbesti cu el, oricum sunt destul de mici sansele sa reziste o relatie asemanatoare.