| BubblesStres a întrebat:

Hei am cunoscut un tip din USA care e voluntar la mama mea la servici, este super dragut si mi.as dori sa devenim macar amici daca nu ceva mai mult. Ma rog, l.am intrebat cati ani are, de unde e, ce sporturi ii plac si despre fostul lui liceu, despre ce a vizitat si cum e sa fii voluntar intr.o tara strainastraight face. Pur si simplu nu stiu ce as mai putea vorbi cu el, mi.a dat si numarul lui de telefon si facebook.ul. Imi puteti da niste idei de subiecte pe care sa le discutam?big grin multumesc mult.P.S. el are 18 ani, eu 16.big grin

6 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Asteapta sa te mai intrebe si el happy

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Ai putea sa discutiti despre pasiunile lui sa te interesezi de ele, sa-l intrebi ce fel de familie are cum e casa lui daca are frati surori sa gasiti pasiuni comune si incearca sa pari cat mai interesata.Ai putea sa discuti di despre USA cum e acolo, cum sunt oamenii, etc. Sper ca te-am ajutat si succes!
P.S.:Ai mare noroc ca ai cunoscut pe cineva din USA!big grin

| Bloggeras a răspuns (pentru GaBrYeLa18):

Esti un mare... Acelasi lucru l-am zis si eu, dar eu am fost primul! Nesimtitule.

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru Bloggeras):

Sunt fata......Boule!

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru GaBrYeLa18):

Si cand am postat eu raspunsul nici macar nu era niciun raspuns asa ca nu am vazut ce ai raspuns tu!

| Bloggeras a răspuns:

Mai intreaba ce lucruri ii plac, cauta orice materie pe care o poti gasi si discuta cu el de asta si vezi daca-i place si lui ce-ti place tie sau daca nu, discuta despre ce-i place la o fata, bla-bla... Daca mai ai nevoie de idei, iti mai dau. Mai intreaba-l si tu daca-i place tara, ce-i place la ea, mai spune-i ce mai e de vizitat, ce mai trebuia sa stie despre ce a vizitat, bla-bla. Fa-l interesat de tine si de ce stii!