| Finvgh a întrebat:

Hei.
Am iesit de vreo 3 ori cu un tip cu care vorbesc de vreo 2 luni.El tot insista sa iesim, eu am 15 iar el 18. Noi iesim ca si prieteni niciunul nu vrea mai mult.Acesta a iesit cu ceva fete inainte de a iesi cu mine si unele persoane(care nu-l cunosc ) spun ca ar fi fkboy dar mie nu mi se pare.Se comporta foarte frumos cu mine, e atent si afectiv dar nu intr-un sens pervers si niciodata nu a incercat sa ma atinga sau sa ma sarute sau nici in mesaje nu mi-a batut apropouri deci nu cred ca vrea doar avansuri de la mine mai ales ca ma cunoaste destul de bine si avem si un prieten comun ( fostul meu) care ii mai spune despre mine si i-a spus ca eu sunt cea mai "cuminte" fata din grupul nostru si ca nu-mi plac perversiunile si ca sunt timida. Simt ca el chiar ma intelege si ii place sa ma asculte. Problema este ca sunt destul de judecata de prietenii mei ca ies cu el, acestia cred ca o sa vrea sa ne sarutam si eu o sa cedez si dupa care o sa-si bata joc de mine dar chiar nu cred asta. Voi ce ziceti ar trebui sa continui sa ies cu el sau nu?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, stai asa un an in care sa nu faceti nimic si apoi, daca el inca mai este acolo, continuati si mai departe happy. Asta inseamna ca nu este doar "fkboy" ca denumire in romana nu gasim, nu?

| Andreeush a răspuns:

Eu aș zice să îți cauți pe cineva de vârsta ta, poate prietenii tăi au dreptate în privința lui.

| Marbella188 a răspuns:

El i-a spus ca esti cuminte si acum asta o sa ii arate ca vei fi ca celelalte. Sfarsit