| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau și eu un sfat. Ies cu o fata de aproape o luna și e timida la fel ca mine, ideea e ca încă nu ne-am sărutat pana acum. Imi da semnale ca ma place, le-a povestit prietenilor ei despre mine, am ieșit și eu ei și e totu bine. Eu tot am încercat in moduri indirecte sa-i dau de inteles ca as vrea sa ne sărutăm, totuși au trecut ceva săptămâni și de cunoaștem destul de bine. E prima fata cu care vorbesc și se intampla asta.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai baiete, cu pupatul nu-i dai de inteles, faci tu primul pas si o pupi usor pe obraz, daca pe buze nu ai curaj inca.

| dullcat a răspuns:

Buna.La plecare cum procedati de obicei? Incepe cu un pupic pe obraz sau apropie-te usor, ii spui sa inchida ochii si o saruti direct.Bafta.

| MihaiAlexandru76 a răspuns (pentru dullcat):

Buna, la plecare mereu ne îmbrățișăm dar sta cu fata intr o parte așa fel încât nu pot pupa

| Hyperion7 a răspuns (pentru MihaiAlexandru76):

Ce contează? Daca simți, fă-o!

| dullcat a răspuns (pentru MihaiAlexandru76):

I see.Pai atunci ii poti cuprinde tu barbia sa o saruti, dar fara sa fie fortat. Daca doreste si ea, asa cum spui, iti va raspunde.

| MihaiAlexandru76 a răspuns (pentru dullcat):

Sincer as vrea sa vina de la sine

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Tu timid, ea timda, pana la urma trebuie sa faca cineva un pas. Si daca te place eu zic ca n-ar refuza un sarut, cauta momentul oportun pentru a face asta si fii ca un fulger, trebuie sa fie ca un soc, nu uita guma. Spor baiete!