| marilux a întrebat:

Hei, am luat acum 3 luni cred o carte de la biblioteca județeană și am uitat să duc înapoi. Astăzi am primit un plic în care îmi spuneau să aduc cartea și chestii de genul. Mâine mă duc să returnez cartea. Credeți că trebuie să plătesc ceva? O să mă certe bibliotecara? Mama tot spune că vai vine poliția vai nu știu ce. Mi-e frică să mă duc mâinerolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

laughing
nu cred ca iti vor face nimiclaughing
spui si tu ca ti-a luat mai mult s-o citesti pentru ca ai fost bolnav sau plecat din tara sau etcrolling on the floor si totusi voiai s-o terminilaughing
ei isi vor cartea inapoi. Cel
mai probabil n-o sa mai pupi alta prea curandlaughing
dar, la cat se citeste in tara, se bucura si bibliotecara aia cand ii trece cineva pragullaughing
mergi si du-o!
Poate cineva chiar are nevoie de ea!