| funyartist a întrebat:

AJUTORR! URGENT! DAU FUNDA SI VOT! eu nu am dus o carte la biblioteca judeteana si mi-a venit o scrisoare care spunea cain ficecare zi in care nu aduc cartea trebuie sa platesc 2 lei. crying eu nu am dus-o* e 4 luni si acum vreau sa o duc dar vreau sa stiu daca pot sa scap fara sa dau bani? DAU FUNDAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| angelsorry a răspuns:

Am trecut si eu prin aceeasi situatie.Eu am rugat o prietena sa duca cartea, bibliotecara cunoscandu-ma si nu mi-a zis nimic.

| funyartist explică (pentru angelsorry):

Deci nu atrbuit sa platesti? si a folosit buletinul tau sau al ei?