| anonim_4396 a întrebat:

Hei am mare nevoie de ajutor! Va rog sa rasp oricum stiti voi numai sa rasppuppy dog eyes. Deci eu am strungareata destul e mare, nu imensa dar vreau neaparat sa scap de ea. Aparatul mi se pare un dejavantaj. Asa ca as avea o intrebare eu merg pe 15 ani Am auzit ca se poate face o interventie chirurgicala este adevarat? eu stiam ca da si daca e asa cam catcredeti ca costa?

2 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Du-te si opereazate si apropo o sa coste ceva deoarece e greu sa faci operatii la gura...

| mariajohanna a răspuns:

Cel mai bine consulti un specialist, dar sa fie parintii tai siguri ca este un doctor bunwinking. De asemenea si aparatul dentar fix este o solutie buna, am purtat si eu 1 an jumatate aparat fix si nu este un dezavantaj, din contra iesi mai mult in evidenta asawinking. Discuta cu parintii tai si luati o decizie impreunawinking. Bafta! :*