| ghineanamaria a întrebat:

Cu aparatul dentar se poate remova strungareata mai ales la varsta de 18 ani?
Cam cat ar costa doar pentru partea de sus(pentru strungareata)?
PS:Varsta de 18 ani(tarziu)

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

Depinde de cat de departati sunt dintii.si eu am strungreata dar nu ma deranjeaza.nu oricine are si imi spun mie insami ca acesta va fi unul din punctele de reper cand se va gandii cieva la mine pe viitor. Daca nu merge cu aparat dentar presupun ca se poate repara si in alte metode stomatologice dar zic sa te gandesti inaitne sa dai atat de multi bani pentru cv ce ti-ar putea fi de ajutor.conform Academia de Modelling New York, in 2011 si 2012 fetele cu strungareata au fost f cautate si apreciate

| ghineanamaria explică (pentru Andr3):

Nu e strungareata.Era un mod de a spune. Dintii sunt departati, unul intr-o parte iar celalalt in partea opusa daca intelegi tuhappy.Cam cat ar costa?

| Andr3 a răspuns (pentru ghineanamaria):

Depinde thinking varmiu a avut aparat dentar pus in spatele dintilor pentru ca ii avea departati si caninii putin iesiti in afara si a costat in jur de 3 milioane.(300 ron).in funcite de cat de grav este, de perioada de timp in care trebuie sa porti aparatul si de tipul de aparat care ti se potriveste pretul este intre 2 si 5 milioane cam asa thinking

| ghineanamaria explică (pentru Andr3):

Eu auzisem de 12 si mi se parea cam mult doar pentru partea de sus. Oricum voi face o vizita la doctorhappy