| MegaProXtreMm a întrebat:

Am strungareata si vreau sa scap de ea,asa ca m-am gandit la fatetarea dintilor din fata sad Totusi nu-s sigura daca va functiona, nici cat costa nu stiu macar.Imi puteti spune pretul va rog, si daca se poate si alte metode ca sa scap de oribila mea strungareata? Dau funda la cel mai bun raspuns:*

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde de cat de mare e spatiul, fatetarea ar trebui sa rezolve problema. Mergi la dentist, si o sa iti spuna toate detaliile de care ai nevoie. Stiu ca fatetarea cu portelan e destul de costisitoare.

| MegaProXtreMm explică (pentru Minks):

Pf,o fi mai mult de 2-3 milioane?sad

| Minks a răspuns (pentru MegaProXtreMm):

Stiam undeva la 100 de euro / dinte. Preturile difera de la cabinet la cabinet. Consultatia e gratuita. Se face un plan de tratament unde ti se explica totul de la procedura pana la costuri. Nu sunt dentist dar in ultima vreme am luat si eu contact cu chestia asta, eu avand nevoie de niste plombe.

| gabriela2201 a răspuns:

Aparat dentar