| MegaProXtreMm a întrebat:

Am strungareata si vreau sa scap de ea,asa ca m-am gandit la fatetarea dintilor din fata sad Totusi nu-s sigura daca va functiona, nici cat costa nu stiu macar.Imi puteti spune pretul va rog, si daca se poate si alte metode ca sa scap de oribila mea strungareata? Dau funda;*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vince a răspuns:

Preţul tratamentului variază, în principal, în funcţie de: 1.Materialul din care sunt realizate-Compozitul: între 200 – 300 ron per faţetă (un dinte), Ceramica (porţelanul): între 800-1200 ron per faţetă (un dinte) si 2. Numarul fatetelor.

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sunt curios ce fel de strungareata ai -sa o pot compara cu a mea laughing.

| MegaProXtreMm explică (pentru Danysan):

Nici prea mare, nici prea micalaughing oricum mie nu imi place