| acadelecolorate a întrebat:

Hei!
am nevoie de ajutor.habarnam la ce profil sa ma duc,tinand cont ca vineri se fac listele.
ca materii imi plac romana,mate,bio,engleza,geografia
sunt varza la fizica, franceza, istorie, si nu prea am facut la scoala chimie si latina
ce sa fac? am o medie destul de mare, adica mi-as permire orice liceu din Iasi.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu cand am citit prima data mi-a venit in minte Stiinte Ale Naturii.Si Stiinte Sociale e bun.Am fost eu, dar ca e cam NASOL. Daca ai medie mare inseamna ca esti descurcareata si vei face fata la stiinte ale naturii unde matematica e mai usoara ca la mate-info (nu mult, dar un pic).Nu iti recomand filologie.Bafta! :*

| 1Mihai1 a răspuns:

Ştiinţe sociale. Succes!