| AnkaAncuta a întrebat:

Hei am o intrebare atat pentru fete cast si pentru baieti voua va plac japonezii/japonezele? de ce?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mie imi plac pentru ca au niste fete mai angelice si sunt diferiti fata de noi.

| zurick a răspuns:

Nu-i plac si nici nu-i displac happy

| Crucified a răspuns:

Nu-mi plac. Sunt urâţi şi urâte, feţele lor parcă dau un aer de sterilitate.

| Vans a răspuns:

Nu.Pentru că nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea japonezii sunt destul de urati, abia de gasesti unul mai frumos care sa iasa-n evidenta avand in vedere ca toti sunt la fel.
Cat despre japoneze, am observat ca japonezele nu prea au sani dar in rest sunt chiar dragute, nu toate dar unele sunt extrem de dragute si de simpatice cu ochii lor si zambetul:d
Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| PreaTareღ a răspuns:

Nu-i plac,
Poate decat daca imi fac cinste cu o bere,
Altceva niciodata
no talking Nu, nu niciodata.