| D3nis a întrebat:

Hei,am o intrebare...Sunt pe clasa a-9a la arhitectura,si vreau sa dau si la facultate tot la arhitectura, se poate sa afecteze cu ceva intrarea mea la facultate daca am un punct scazut la purtare?

5 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Este posibil sa te afecteze, ca arhitect nu o sa fi lasata nici o data sa construiesti un penitenciar sau o pusacarie cu nota scazuta la purtare.

| andru10best a răspuns:

Am incercat si eu la arhitectura. Nu se uita la nota de purtare, cel putin nu la 1 punct.
Daca vrei sa intri trebuie sa incepi sa te pregatesti de prin clasa a 11-a, preferabil.
Invata sa desenezi. Sunt grupuri speciale de meditatii pentru cei care vor sa intre la arhitectura.

| andru10best a răspuns:

Succes!

| andru10best a răspuns:

M-am dus pana la urma la facultatea de constructii, am devenit inginer