| lov3barbie a întrebat:

Hei! AM o mare problema. Eu ma intind cu placa dar de obicei cand ies afara mi se increteste parul putinstraight face. De ce? Ce sa fac sa imi stea drept?crying Fundita

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Tu il faci cu placa, dar cand iesi afara este frig.
Deci, concluzia este ca ti se increteste parul la frig.
Asa patesc si eu, si mai multe fete.
La frig nu are cum sa stea drept.
O sa se incalzeasca si o sa-ti stea drept.

Toate cele bune!happy

| RoxAnana a răspuns:

Ti se increteste din cauza umezelii. exista un ser special din cateva am auzit.nu stiu intreaba si u la farmaciitongue

| PinkLife_8615 a răspuns:

Asa era si placa mea nu ai ce face. ti se face asa pentru ca placa nu e foarte buna. sfat: cumparati alta altfel nu ai cum asa am factu si eubig grin