| rapgirl123 a întrebat:

Hei. am o mare problema. pe scurt, iubesc doi baieti in acelasi timp. pe primul il cunosc de 9 ani.am fost colegi de clasa si e in liceu cu mine. tin la el de 2 ani de zile si nu indraznesc sa ii spun ce simt din teama de a nu-l pierde. pe al doilea il cunosc de la inceputul anului scolar. e coleg cu mine. se poarta foarte frumos. ma da gata cu orice. simt ca primul este predominant in inima mea si ca nu pot face nimic ca sa il pot scoate de acolo, iar al doilea, ei bine am sentimentul ca o sa ma faca fericita. nu stiu pe cine sa aleg, imi e foarte greu!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa alegi. Le faci la fiecare programare ca la medic.

4 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i primui baiat ceea ce simti. daca o sa te respinga sau daca "o sa-l pierzi" incearca cu al 2lea.

| printesuca1999 a răspuns:

Pai oricat de tare i-ai iubi e bine sa discuti cu amandoi comunicarea e cheia unei relatii si sa vezi ce simte fiecare pentru tine. apoi trebuie sa-ti asculti inima si sa vezi pe care il iubesti mai mult... si sa vezi care te face mai fericita... ca degeaba iubesti pe cineva daca nu te face fericitawinking
Asta e parerea mea acum faci ce vrei mult succes :***
Fundita? puppy dog eyes

| Bianca1864 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta...pt inceput trebuie sa iti clarifici sentimentele.nu poti sa ii minti sau sa te vezi cu unul dintre ei, dat tu sa te gandesti la celalalt.nu pot sa te ajut mai mult. dupa parerea mea nu ar trebui sa faci nimic pana nu te gandesti bine pe cine vei alege.succes!