| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o nelamurire: Ed Sheeran e intr-o relatie cu Selena Gomez sau cu Taylor Swift?

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Cu Selena Gomez.

| ioana100 a răspuns:

Ed sheeran nu este cu nici una dintre ele.Acesta a declarat zilele acestea ca el si Selena sunt doar prieteni. Oricum, nu cred ca s-ar potrivi ca si cuplu, cel putin fizic nu...
Sper ca te-am ajutathappy

| Sophieeeeeee a răspuns (pentru ioana100):

Nu se potriveste cu niciuna din ele. doar ca totul e posibilwinking

| MentoMentocescu a răspuns:

Ed Sheeran e singur happy el si Taylor nu sunt decat simpli prieteni si de Selena, nici nu cred ca o stie foarte binewinking

| Miruna75 a răspuns:

Cu Selena Gomez