| KaryC01d a întrebat:

Hei, am o problema. Se apropie ziua iubitului meu si eu nu am nici cea mai vaga idee ce cadou sa-i fac. Ce cadou ar vrea un baiat de ziua lui? El e un tip hot si iubeste tot ce se numeste "la moda" doar ca nu foarte exagerat. Implineste 16 ani. Am nevoie de ideiile si parerile voastre. Ms mult :*

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

O esarfa barbateasca, un tricou pe marimea lui evident la moda sau o geaca ca tot a venit sezonul rece.

| robogdan a răspuns:

Alta prietena

| zmotocel13 a răspuns:

Hei. Uite, gasesti aici o lista cu idei de cadouri pentru el. Poate gasesti una care sa te inspire. Succes! :) Si La Multi Ani, pentru prietenul tau!;)
http://trenda.ro/cuplu-sex/idei-de-cadouri-pentru-el-de-sf-valentin/