| midnite a întrebat:

Am nevoie de un sfat! As vrea sa fac un cadou o carte pfrofei mele DR. LECT. UNIV. Psiholog, se apropie ziua ei de nastere si ma gandeam sa ii fac cadou cartea rosie a lui Jung, dar nu am indeajuns de multi bani pentru. asta. Nu prea am idee pentru ce altceva as putea opta. Astept parerile voastre.

2 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Cred ca un buchet de flori si o urare sincera ar fi de ajuns.

| Ariana268 a răspuns:

Poti face ceva tu. Handmade. Cauta pe Google,, idei creative,, si poate iti vine ionspiratia. happy