| Beeep0 a întrebat:

Hei! Am prieteni care nu cred ca eu sunt fan adevarat pentru idolii mei...ce pot ști despre ei ca sa îmi impresionez prietenii?
(apropo idolii mei sunt membri din trupa twenty one pilots...)

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Incepi de aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Twenty_One_Pilots
Apoi studiaza-te discografia (ai link din articolul de mai sus) si asculta-le piesele pe care le gasesti pe Youtube. Trebuie sa fii in stare sa vorbesti despre istoria lor, despre ei ca oameni, despre muzica lor, sa stii ce piesa a aparut pe ce album, sa o recunosti daca o auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești un poser m-am prins din prima