| Maria_Ana_1995_dEAj a întrebat:

Hei...am ramas corigenta la mate..si maine dau corigenta.dar profesorul este exigent..credeti ca voi trece?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Depinde de profesor. Daca l-ai deranjat la ore in sensul ca ai fost obraznica, atunci o sa te lase. Insa daca ai fost cuminte si totusi ti-ai dat cat de cat interesul la orele lui dar totusi nu ai reusit atunci o sa te treaca. happy
Ps. nici mie nu imi place matematica. Te sfatuiesc sa te muti la un profil uman.