| owl1901 a întrebat:

Se pot face transfere între semestre de la un liceu la altul? Mentionez ca as vrea sa ma transfer pentru ca ma ramas corigenta la fizica iar pe al doilea semestru ne-a promis profesorul ca nu ne trece. Si + ca profilul liceului la care sunt se bazeaza pe mate si fizica, materii la care eu sunt varza.

3 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Da poti sa te transferi, dar incepe de pe acum ca sa iti depui dosaru sa vb cu directoru si restul ce trebuie facut.

| owl1901 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Pai am inteles ca dupa ce imi sunt incheiate toate mediile pot sa depun dosaru.

| IceCream5 a răspuns:

Da,poti! Trebuie sa vorbesti cu directorul.