| euu03 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare big grin. Ce inseamna cand visezi ca esti insarcinata? Am visat azi noapte ca deodata aveam burta mare, nu stiu de unde stiam ca eram in luna a 7-a, tot plangeam pe strazi pentru ca nu stiam cum sa fac sa ii zic mamei. Ma gandeam ca daca o sa nasc la varsta aceasta ( 15 ani) nu o sa pot termina liceul, sa dau la facultate sa ma distrez ca orice tanar, lumea nu o sa ma mai priveasca normal si ca nu o sa imi pot indeplini si alte obiective. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns. O zi buna

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai inceput viata sexulala probabil ca esti stresata de acest gand. daca nu o sa primesti o veste neplacuta

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu înţeleg de ce majoritatea postaţi asemenea întrebări. E evident că v-aţi gândit la aşa ceva pe timpul zilei, fie un contact sexual neprotejat, sau chiar şi protejat dar teama ta sau că aţi văzut o femeie însărcinată şi peste noapte subconştientul a făcut restul. Nu căutaţi explicaţi, visele sunt vise şi atât. Baftă!

| Nicoleta a răspuns:

Nu inseamna nimic. E un simplu vis si atat.

Daca chiar vrei tu sa afki "o interpretare" o poti cauta aici http://vise.zaraf.ro/alfabet.php, desi e mai bine sa nu crezi in vise.

| traficanta a răspuns:

E un vis ma.Nu mai credeti in vise, deoarece visele sunt de la diavol.Nu se intampla nimic.Ai incredere in Dumnezeuwinking ai vazut si tu ca daca visezi ceva nu se adevereste.asa cawinking nu mai incercati sa aflati ce inseamna ceea ce ati visat ca nu merita.

| euu03 explică:

Nu, nu mi-am inceput viata sexuala laughing. Nu pot sa pun o intrebare ca gata se interpreteaza de fiecare cum vrea. Eu stiam ca acesta este scopul site-ului, daca ai vreo nedumerire etc... In fine multumesc pentru raspunsuri.