| Maria_8638 a întrebat:

Am visat ca eram la examen si nu stiam nimic.se va indeplini?cryingcrying

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Visul nu are treaba cu realitatea.

| AnneMarri a răspuns:

of, of straight face sigur ca nu se va implini straight face

| yaVanilla a răspuns:

Daca te pregatesti nu se va intampla.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu.laughing Se spune ca visele arata exact opusul realitatii. happy Cred ca esti foarte frustata din cauza examenului. big grin

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu neaparat.De obicei visele se datoreaza fricii subconstientului de ceva anume iar acesta ne transmite fara sa vrem visuri, premonitii...
Succes la examen (poarta ceva portocaliu sa stimuleze inteligenta si nu repeta in ziua cu examenu)!

| 30stm a răspuns:

Daca inveti sigur ca nulaughing nu trebuie sa dai importanta viselorwinkingte pot induce in eroarehee hee

| MiK3L a răspuns:

Daca intr-adevar nu stii nimic se va indeplini dar daca stii nu se va indeplini happy