| AnneAlly a întrebat:

Hei,am si eu o problema :d. de cand cu aceasta cronologie la facebook, primesc mesaje de la foarte multe persoane pe care nu le am in lista de prieteni...cum fac sa imi trimita mesaj doar prietenii? actualele setari nu-mi permit! Fundita :d

2 răspunsuri:
| Rrrr a răspuns:

Selecteaza penultima chestie din dreapta (lacatul) >Who can contact me?/ Cine ma poate contacta > Strict Fitering

| AnneAlly explică (pentru Rrrr):

Am selectat aia, si tot se pot trimite mesaje si de catre cei care nu imi sunt prieteni...tocmai de asta spuneam si eu...au tampit fb-ul asta de tot!