| GangstaMbaby a întrebat:

Hei.Am si eu o problema.straight face
Deci.acum un an sau doi.am fost la stomatolog pentru niste plombe la dintii din fata.acum vad ca au inceput iar sa se strice.straight face
Se pot "repara" plombele?straight face Nu vreau sa risc sa imi pierd dintii.straight face

1 răspuns:
| Alex0194 a răspuns:

Tu du-te la medic ca daca sunt niste plombe amarate ti le plombeaza la loc. apoi gandeste-te ca e un fel de ciment special si ca s-a spart si trebui reparat, dar du-te la stomatolog si chiar mai des minim 2 ori pe an pentru control sa nu apara probleme serioase.