| Bubu_7197 a întrebat:

O mare problema.De ceva timp, am fost la dentist pentru cateva plombe la dintii din fata.Acum as vrea sa am parte de o albire.Problema mea e urmatoarea:Se poate face o albire la 14 ani, si daca da plombele se vor albii si ele? P. S:Am citit undeva ca nu conteaza varsta la care iti faci albirea, doar ca ar trebui sa o repeti.

Răspuns Câştigător
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Da se albesc dintii si cand esti minor in prezenta unui tutore! Iar de la 14 ani nu mai e mare nevoie de un tutore c de buletin pentru cnp!happy Iar plombele nu se albesc raman la fel! Ce se albeste este smaltul dintilor!

2 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Eu stiu ca se face doar dupa 18 ani incolo straight face. Du-te la dentist si intreaba.

| tpuguru a răspuns:

Ar fii mai bine sa nu incerci, pentru ca am vrut si eu sa fac asta, dar mi-a zis dentistul ca plombele au pete dupa aia.