| Iubibila01 a întrebat:

Hei. Am si eu o problema. Sunt cu iubitul meu de un an si ceva... si simt ca nu il mai iubesc. (El ma iubeste enorm, stiu asta), Nu stiu ce sa fac pentru a-mi clarifica sentimentele. Cum as putea sa-l pregatesc pentru despartirea iminenta ce va urma?

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Te cred. Dar ce poti sa faci? E mai bine sa terminati decat sa stai cu el si sa te prefaci ca inca mai simti ceva pentru el sad. Nu crezi? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Of..Probabil te-ai plictisit de relatia voastra si na, s-a dus dragostea puppy dog eyes. Spune-i ca ai vrea sa faceti o pauza ceva vreme, simti ca nu mai vrei o relatie, nu ai dispozitia necesara. Si de aici mai vezi tu puppy dog eyes

| Iubibila01 explică (pentru Dayuuum):

O sa-i rup sufletul. Mi-e mila de el

| Dayuuum a răspuns (pentru Iubibila01):

Te cred. Dar ce poti sa faci? E mai bine sa terminati decat sa stai cu el si sa te prefaci ca inca mai simti ceva pentru el sad. Nu crezi? puppy dog eyes