| Lalala202 a întrebat:

Hei!happy

Am tinut azi toata ziua tableta la incarcat. Cand am plecat de acasa era deschisa si acum seara cand am ajuns era inchisa si nici nu mai pornestestraight face. Sa fi stat prea mult la incarcat? O afecteaza asa de rau? Ce sa fac? Sa ma duc la garantie sau?

Răspuns Câştigător
| Trefla a răspuns:

Ce tableta? Daca e ipad, lasa la incarcat 30 de min si dupa porneste sigurwinking Astea de la Apple(iphone, ipod etc) au un "bug" in soft si din asta

1 răspuns:
| Dany_Grecu_Constantin_Daniel_1985 a răspuns:

Am un alliew 1.2 de 4 g si nu ma tine decat 2 ore jumate si normal trebuie sa ma tina 4 ore ce sa-i fac