| iDangerous a întrebat:

Acum o lună am primit cadou o tabletă Allview Alldro 3 Speed Duo. Ieri am stat pe ea o vreme, iar seara când am ajuns acasă şi am vrut să caut ceva pe internet era închisă pentru că nu mai aveam baterie. Am băgat'o la încărcat şi am încercat să o deschid dar se blochează mereu pe acel roboţel specific androidului. Am mai păţit odată aşa, dar am lăsat'o la încărcat vreo 5 minute şi apoi s-a deschis. Acum am lăsat'o toată noaptea la încărcat şi am încercat să o deschid dimineaţă şi îmi face la fel. Am căutat pe internet de la ce poate fi şi am găsit informaţii cum că ar trebui să ţin apăsat butonul "Power" mai mult timp. L'am ţinut apăsat câteva minute bune şi tot nu s-a deschis. Ce aş putea să îi fac? Înafară de service şi aşa mai departe.

3 răspunsuri:
| pisiiiiii a răspuns:

Si pana la urma ce ai facut cu ea? caci si mie mi se intamola la fel, ce sa fac?

| AndYUchiha a răspuns:

Stiu problema am patit asa la telefon, si tot asa nu stiam ce sa fac, l-am lasat la incarcat, il stingeam il aprindeam si tot nu mergea apoi i-am scos bateria si a mers iti recomand si tie asa sa faci

| iDangerous explică (pentru AndYUchiha):

Din câte ştiu eu nu poţi demonta carcasa tabletei. e.e Şi sincer nu vreau să mă complic în chestia asta şi să mă trezesc că am stricat'o de tot.