| mariuca567890 a întrebat:

Hei!
Am trecut in clasa a 8a si. Ma gandeam, sa ma inscriu la cursuri de inot pe toata perioada anului scolar, si sa dau la un liceu spodtiv..care sa aiba si inotul..as reusi sa devin profesor de inot, tinand cont ca ma incriu la cursuri de la varsta de 15ani si nu mai devreme?

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Reuseseti doar daca iti propui asta si crezi mult in tine. Ambitie, ambitie, ambitie si multaaa munca si vei ajunge unde iti doresti.

1 răspuns:
| AlexandruHS a răspuns:

Dupa mine, ar fi trebuit sa te inscri mai de mica, dar daca te vei descurca si daca vei avea ambitie vei reusi.
Niciodata sa nu spui niciodata.
Vei reusi.
Totul depinde de tine, si de cat de mult iti doresti.
Succes!