| CosticaCosmy a întrebat:

Salut.Am 15ani si 2 saptamani si 1.83.Este vreo rusine dacă ma bag la înot pentru a lua cursuri? As vrea sa ma duc la înot și în timpul anului.Credeti ca daca ma tin de înot, pot ajunge prin ianuarie sau la sfârșitul anului școlar la 1.90?

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

De crescut ai timp pana la vreo 22 de ani daca nu ma insel, apoi inotul e super bun pentru corp, te va ajuta enorm, si de ce sa-ti fie rusine ca esti inalt? eu zic ca trebuie gandit CHIAR contrar

| DralyaDary a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie rusine.
Inotul te va ajuta sa iti intaresti masa musculara si pentru a te dezvolta, de inaltat oricum te inalti pentru ca esti in crestre. Bafta!winking

| unoarecareinbazadedate a răspuns:

De ce sa fie o rusine?!
Nu va inteleg pe unii dintre voi!