| LexieD a întrebat:

Hei!
Am un adaptor pentru card de memorie si am observat ca de curand are o crapatura mica.
Dinainte nu il citea foarte bine calculatorul dar acum nu il mai citeste deloc
Oare ce s-a intamplat si cat costa unul nou?
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| bibiliky a răspuns:

Pai cred ca s-a blocat cardul si sigur s-a blocat.dar depinde ce card vrei sa iei.eu lucrez cu asa ceva si ma pricep.

1 răspuns:
| LexieD explică:

Bibilik am vrut intr-o zi sa descarc o melodie si nu a mers iar dupa cand m-am uitat prin fisiere nu mai aveam nimic, desi in cardul de memorie era memoria ocupata : din 2000 MB aveam 1400 ( cat aveam inainte cu toate melodiile, pozele)...si a trebuit sa descarc din nou.sad