| Sk8_3651 a întrebat:

HY:-s! am o problema mi-am loat un card de memorie de 2gb micro sd, am un adaptor la el in care bag cardul si mi-l citeste calculatorul, dar am reinstalat windowsul si acum nu mai mi-l citeste plzz un driver sau un program care merge are funda garantat URGENT!

2 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Flash driver

| Anonimul122 a răspuns:

Uite cum faci, daca cand tialuat calculator/laptop,

iti da un cd si un dvd,
dvd cu windows
cd cu drivere

si bagi cd si instalezi driverele,
sau daca nu iute cum poti sa mai faci

Control panel - all items in control panel( tote elementele din control panel)
- defice manager( manager dispozitive)
si acolo gasesti o lista cu drivere care sunt de ja instalate, si care nu-s instalate, iti apar cu galbe
si dai click pe ele, si dai pe update driver, si ai rezolvat, is ia automat driverul, bafta Funda Amice big grin