| ana333 a întrebat:

Hei. Am un Blackberry 8520 Curve...am instalat Facebook-ul(downloadat de pe sietul lor - app world) si cand vreau sa il deschid imi spune "You are currently on a service plan that does not support this application. If you want to use this application, please contact your service provider to upgrade your data plan". Ce ar trebui sa fac ca sa pot intra pe facebook, sa imi pot pune poze direct de pe mobil, via Blackberry, etc.

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Pfff cauta undeva la setarile de conexiune nu mai stiu sigur unde x_x du-te la un operator din reteaua care esti ccel mai bine happy

| DaCanibal a răspuns:

Nu o sa mearga decat daca ai abonament cu net, pe cartela prepay nu o sa ai niciodata internet pentru ca telefonul e facut in felul asta ca sa le bagi bani celor de la BB sau Providerilor. am si eu un BB 8900 curve si nu e bun decat sa ascult muzica si sa vb la el, imi place call log-ul detaliat si trimiterea mesajelor big grin praf de tot BB.