| Cristea1990 a întrebat:

Am un Blackberry 8520 Curve si am o problema cu el! Am instalat aplicatia FACEBOOK si cand vreau sa intru imi zice: You are currently on a service plan that does not support this app. If you want to use this app, please contact your service provider to upgrade your data plan! Mentionez faptul ca folosesc prin WI-FI nu am internet pe cartela sim! Stie careva care ar fi problema? Dau fundita :*!

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Poate nu e bună aplicaţia... de obicei telefoanele cu sistem de operare propriu aplicaţiile nu prea merg.