| anonim_4396 a întrebat:

am un blackberry 9300 si cand vreau sa intru pe facebook din meniu, imi apare asa "You are currently on a service plan that does not support this application. If you want to use this application, please contact your service provider to upgrade your data plan". Ce sa ii fac? Am incercat sa-i umblu prin setari si nimic...

2 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

"please contact your service provider to upgrade your data plan" este ceva de genul "suna-i p-aia la care esti abonat sa-ti modifice abonamentul". Te-ai prins?

| Ruxxy a răspuns:

Nu am abonament, am cartela...