| georgy30 a întrebat:

Hei. Am un Samsung Galaxy Mini2 si am incercat sa descarc dupa Google Play yahoo messenger si imi spune ca : nu ati accesat magazin google play de pe dispozitivul dv utilizand acest cont de email. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut cont inainte sa incerci sa descarci?

| georgy30 explică (pentru darrio2007):

Da.

| darrio2007 a răspuns (pentru georgy30):

Chiar nu inteleg.Ai sincronizarea deschisa? Acolo la conturi si sincronizare.Din Setari.

| georgy30 explică (pentru darrio2007):

Am rezolvat. :* Multumesc de ajutor.

| darrio2007 a răspuns (pentru georgy30):

Pentru putin.

5 răspunsuri:
| printisorul23 a răspuns:

Trebuie sa iti faco cont pe google play vezi k iti apare pe undeva pe ecolo creare cont il faci repede