| Manolo2 a întrebat:

Hei!
Am un verisor si implineste 20 de ani...
Ce cadou ar fi mai potrivit?
PS.Are tot ce isi doreste

3 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Ceva ce-și dorește sau îl reprezintă:
Un ceas, o carte bună, ceva haine elegante, un tricou cu-n text specific...

| averagestudent a răspuns:

Ceva care sa ii aminteasca de tine si peste ani.O cana personalizata sau o fotografie inramata.Ca daca ii dai vreun gadget si cum are de toate nu o sa ii placa dar asa poate sa cand o sa sa se uite la acel obiect o sa isi aminteasca de timpul petrecut cu tine.Mai pui acolo si o ciocolata si gata!

| Larisaaaaaaa16 a răspuns:

Cel mai bine i ai o bluza, tricou cv de genu' sper ca te am ajutat, pup