| MissBeer a întrebat:

Hei! As dori sa-mi incep o afacere si anume sa imi deschid un club/pub (pentru cei din Bucuresti: as vrea sa inchiriez spatiul unde se afla Suburbia). Vreau sa iau aparatura noua pantru ca sonorizarea era proasta, vreau sa schimb "peretii"laughing, vreau sa cumpar cateva mese de foosball pentru a face concursuri, vreau sa fac petreceri saptamanale, concerte, aah, am atatea planuribig grin. Cam la cat ar ajunge investitia mea? Si in cat timp as incepe sa imi scot banii? Am pus iar intrebarea pentru ca nu am primit un raspuns concret si vad ca aceasta categorie e mai populatabig grin.

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Pai depinde ce fel de aparatura audio folosesti ce fidelitate are te poate ajunge aparatura si la 2 mii de euro, acum pereti cum sa ii faci cu model fara model din rigipips capitotnati necapitonati cu vata minerala. Daca faci clubul cu bun gust si sa atraga lumea ii poti face chiar si intr-o luna