| MissBeer a întrebat:

Hei! As dori sa-mi incep o afacere si anume sa imi deschid un club/pub (pentru cei din Bucuresti: as vrea sa inchiriez spatiul unde se afla Suburbia). Vreau sa iau aparatura noua pantru ca sonorizarea era proasta, vreau sa schimb "peretii"laughing, vreau sa cumpar cateva mese de foosball pentru a face concursuri, vreau sa fac petreceri saptamanale, concerte, aah, am atatea planuribig grin. Cam la cat ar ajunge investitia mea? Si in cat timp as incepe sa imi scot banii?

3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandarea mea este sa investesti intr-o franciza de retea care are riscul zero si poate fi cel mai sigur mijloc de investitie datorita acestei afaceri pot spune ca este accesibila oricarui om doritor sa porneasca pe acest drum pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| DexterKill a răspuns:

In jur de 10-20 mii de euro. Si banii ii scoti maxim in 2-4 ani daca merge treaba bine cum ai zis u happy

| laserworld a răspuns:

Sisteme de sonorizare, efecte de lumini, masini de fum, de baloane etc.tu gaseste aici
http://laserworld.shopmania.biz/......ets-274301