| teo2000 a întrebat:

Hei as dori si eu cateva status ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Iata cateva:
1. Zile trec, zile vin. Iar timpu' ma omora, plecarea ta stupida a inceput sa doara!
2.Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare, nu o sa-ti convina dar incet, incet calc pe urmele tale, si atunci ai sa vezi si tu ca indiferenta doare!
3.Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.
4.Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum, am suferit prea mult ca sa te iert si acum.
5. Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor, dar nu te pot uita asa usor, Mor incet, simt cum totul ma doboara, Hai s-o luam de la inceput, suferinta sa dispara!
6."N-am mai privit in urma desi mi-era in gand, N-am vrut inca o data sa ma vezi plangand Mi-ai distrus viata, eu doar te-am iubit Sper ca lacrimile mele te fac foarte fericit!"
"Ea nu e O papusica s. o manevrezi cum vrei Vezi ca fata asta mica are în cap o mie de idei."
"""De la inceput e doar un pas pana La final Fa` ce simti sa nu te mintzi`. E scOpu` principal []"""""
"Sa iti dai seama ca lipseste ceva, atunci cand n’o sa mai fiu prin preajma ta."
"Nu inteleg de ce tocmai tu Imi spui sa nu plang Caci mi-ai rupt sufletul in mii de bucati Si nu pot sa le strang"
"Asa ca iarta-ma ca te iubesc Si nu pot sa te uit Scuze de deranj, am sa evit Sa-ti spun ceea ce simt Imi pare rau ca ti-am spus, Ti-am spus ca te iubesc"
"Cu indiferenta ta mai facut mai tare nu o sa’ti convina dar incet.incet.calc pe urmele tale si abia atunci ai sa vezi si tu ca indiferenta doare"
"Am Grija DOar de Mine AM doar o viata! daca E nevoie, Iti iau si ultima Speranta! N`o sa ezit cand sunt cu tine fata`n fata! Sunt Rece! Pt ca e o Lume De Gheata!"
"Te detesti. O vezi cum pleaca, cu ochii goi. Dar esti prea mandu s'o opresti, crezand ca vine inapoi."
". sunt Nebuna si Buna in acelasi timp daca stii cum sa ma iei de ajuns sa`mi spui cu ma Iubesti privind in ochii Mei"
"Crezi ca-mi pasa de tine?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau recunosc!"
"Ramaai` cu eaa Stii ca tu ai ales...
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mult Mai buna sI MUlT maI frumoasa cA tine

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu M-am nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!
http://statusuri4you.weebly.com/

Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas-Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind-Care te saruta pe frunte-Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste-si probabil ca. te va iubi mereu.

Te iubesc pentru ca. imi alungi singuratatea intr-o lume plina si aglomerata. Te iubesc pentru ca, fara tine e greu si nu ma pot regasi. Te iubesc si sunt definitia fericirii eterne. Te iubesc pentru simplele banalitati pe care le faci, te iubesc pentru ca bei apa, pentru felul in care te incalti, pentru felul in care porti diferite obiecte. Te iubesc pentru linistea daruita clipelor alaturi, te iubesc pentru ca imi zambesti, pentru ca ma alinti, pentru ca ma atingi, imbratisezi. Te iubesc pentru ca sarutul tau ma face sa simt ca traiesc fara regrete. Te iubesc pentru ca noptile sunt minunate alaturi de tine, triste cand lipsa ta umbreste zambetul meu. Te iubesc pentru ca traiesc implinirea mea totala. Te iubesc pentru ca esti totul meu. Te iubesc pentru viitorul meu, al nostru. Te iubesc cand te alinti, te ador cand imi vb. Te iubesc pentru a tot ce esti, realizezi sau nu. Te iubesc in mod obsesiv. Te iubesc in mod patetic. Te iubesc orbeste. Te iubesc. Stii ce? Te iubesc si pentru simplul fapt ca existi

Sunt 5 lucuri in viata care nu pot fi recuperate:
1. o piatra dupa c ai aruncat-o in mare
2. o vb dupa ce ai spus-o
3. o sansa dupa ce ai pierdut-o
4. timpul dupa ce a trecut
5. iubirea pentru cel ce nu lupta:X:X:X:X
Cineva va fi intotdeuna aici

Cineva va fi intotdeuna aici sa te iubeasca, cineva va pretui intotdeuna caldura zambetului tau si fericirea inimii tale...
Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine. Te ador pe tine!
In c0ncluzie, ii uram, ii iubim, ii vrem, draq`uu sa-i intseleaga d` baieti.
Funda?

| teo2000 explică (pentru val31989):

Mersi mult soarecurban

| val31989 a răspuns (pentru teo2000):

Nu-i pentru ce, si eu iti multumesc pentru funda!

3 răspunsuri:
| teo2000 explică:

Mersi mult