| Aℓex a întrebat:

Hei. As vrea sa imi descarc PhotoScape, dar nu prea stiu... are ceva daca il descarc? nu ii face probleme calculatorului? ar putea sa se intample ceva din cauza asta de ex : sa mearga mai incet, etc (:. Dau funda!winking. Raspuns urgent plsss!

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Eu l-am descarat de vreo 2 luni si n-am niciun virus si merge si repede.Deci poti sa-l descarci! Pa!

1 răspuns:
| adrian280 a răspuns:

Eu l-am descarat de vreo 3, 4 luni si n-am niciun virus si merge si repede.Deci poti sa-l descarci! Pa!