| anonim_4396 a întrebat:

Hei! As vrea va rog sa imi spuneti parerea voastra: fostul meu iubit vrea sa ne impacam dupa ce s-a despartit de mine acum 2 saptamani. Spune ca si-a dat seama ca eu sunt cea mai buna si ca ma place dar eu nu sunt convinsa. Am mai acceptat o data sa fiu cu el si dupa 4 zile s-a despartit de mine. Adevarata problema este faptul ca inainte el a zis ca o iubeste pe prietena mea si a insidtat sa fie cu ea. Ea nu a vrut si dupa un timp el s-a intors la mine. Acum el se comporta foarte ok cu ea. O asculta mereu cu atentie o tachineaza asa in gluma si o face sa rada. Poate sunt doar prieteni dar nu sunt sigura ca el chiar ma place. Ce ar trebui sa fac? P.s sunt in clasa cu el si il vad in fiecare zi.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu tine la tine, te-a vazut ca esti disponibila cand n-are alta varianta si se foloseste de asta.
Tu chiar nu realizezi asta cand scrii ce scrii aici?!laughing

| Aasdfghj a răspuns:

Nu accepta. Se joaca cu tine cum are chef pentru ca stie ca se poate intoarce oricand fiindca tu l-ai ierta.

| OldSoul a răspuns:

Pai faci ce vrei, dar de viitor oricum nu va fi aceasta relatie.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

E clar ca nu ține la tine.

| ZetZ a răspuns:

Cauta-ti altul, e clar ca vrea sa fie cu tine pana isi atinge el scopurile.