| A_3636 a întrebat:

Hei.Ati plecat vreodata de acasa? Sunteti minori? Va cautat politia? Daca da ce va facut cand va gasit? Mentionez ca am unde sa ma duc daca vreau sa plec. Cel mai bun raspuns funda.

1 răspuns:
| mirunikaiubirica a răspuns:

Pai eu am plecat,de multe ori dar nu singura ci cu mama ca mie imi era frica de tata ca el era nebuuuuuuuuuuuuun dus...m-a cautat politia,pompierii,militia, dar nu m-au gasit, eu eram la tusa desi f.f plicti ca imi era dor de prieteni