| politista a întrebat:

Hei, baieti! Va plac fetele care poarta ochelari de vedere? Eu port ochelari cu rama neagra, dreptunghiulara si multi imi spun ca imi sta foarte bine, mai bine decat fara, dar mie nu prea imi place sa ii port. Credeti ca imi va sta bine politista cu ochelari? ( Funda). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Baietii superficiali nu prefera fetele cu ochelari, dar acest nu trebuie sa te intimideze! Un baiat adevarat te va placea asa cum esti! Sunt sigura ca esti superba si cu ei si fara! :* Funda?

1 răspuns:
| IDN a răspuns:

De ce nu?