| pufulik a întrebat:

Pentru baieti!

Voua va plac fetele cu ochelari?(de vedere)

eu port ochelari, si multe persoane mi-au spus ca sunt draguta.Am avut multi prieteni dar as vrea sa fiu in permanenta curtata.

5 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Scz ca raspund chiar daca sunt fata, si eu port ochelari dar din cand in cand pe acasa asa cand ies in oras s'au asa port lentile tongue

| MariuZ a răspuns:

Mie imi plac fetele cu ochelari la fel de mult ca cele fara.

Cat despre... "Am avut multi prieteni dar as vrea sa fiu in permanenta curtata.", sa nu ajungi pana acolo cand o sa te saturi sau o sa patesti ceva rau...

Multa bafta!

| CHILIPIR a răspuns:

Fetele cu ochelari sunt mai sexy!

| curios_3782 a răspuns:

Imi plac love struck :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu ochelari sunt dragute.