| iubesc a întrebat:

Hei baieti va plac fetele care poarta tocuri?

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Depinde de inaltimea ei si unde le poarta.In majoritatea timpului,nu,nu-mi place sa le poarte,imi plac cele care se imbraca sportiv,gen maieuri,camasi (mai simple,de oras,nu cu broderii etc), blugi, fuste pana in genunchi.
La fetele inalte nu prea le sta cu tocuri pentru ca tocurile exact pentru asta au fost inventate, sa fie purtate de cele mici de inaltime, iar celor de inaltimea ta (mise pare ca ai intre 1.7-1.80) nu prea le sta bine,pentru ca's inalte, nici chiar la nunti, banchete etc.

Conceptul de fata pe tocuri imi place, dar ti-am spus, doar in unele situatii.

| mat31new a răspuns:

Depinde unde le poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu. Mie imi plac fetele mici de inaltime :3